Kontaktní osoba

Kontaktní osoba

Vedení podniku

Sibylle Thomas-Göbelbecker
Dealer Principal / Owner

Tel: +49 351 40464 11
Email: contact@thomas-exklusiv.de

Příjem

Miriam Anders
Service Assistant

Tel: +49 351 40464 0
Email: reception@thomas-exklusiv.de

Claudia Beilschmidt-Geiger
Service Assistant Lamborghini

Tel: +49 341 909984 10
Email: counter@lamborghini-leipzig.de

Prodej

Holm Hübler
Sales Executive Ferrari

Tel: +49 351 40464 13
Email: h.huebler@thomas-exklusiv.de

Marco Fleischer
Brand Manager Aston Martin

Tel: +49 351 40464 20
Email: m.fleischer@thomas-exklusiv.de

Sibylle Thomas-Göbelbecker
Sales Manager Ferrari

Tel: +49 351 40464 11
Email: contact@thomas-exklusiv.de

Sören Luthardt
Brand Manager Rolls-Royce

Tel: +49 351 40464 21
Email: s.luthardt@thomas-exklusiv.de

Tibor Rujder
Sales Manager – Česká republika / Slovensko

Tel: +420 606 205 303
Email: t.rujder@thomas-exklusiv.de

Markus Hase
Brand Manager Bentley

Tel: +49 351 40464 18
Email: m.hase@thomas-exklusiv.de

Sebastian Müller
Brand Manager Lamborghini

Tel: +49 341 909984 13
Email: s.mueller@lamborghini-leipzig.de

Kevin Tesch
Brand Manager Lamborghini

Tel: +49 341 909984 14
Email: k.tesch@lamborghini-leipzig.de

Marketing

Dispozice

Romy Hörl
Dispozice Ferrari

Tel: +49 351 40464 15
Email: r.hoerl@thomas-exklusiv.de

Cindy Kitte
Dispozice Bentley

Tel: +49 351 40464 29
Email: dispo@thomas-exklusiv.de

Nicole Weinhold
Dispozice Aston Martin / Rolls-Royce

Tel: +49 351 40464 269
Email: n.weinhold@thomas-exklusiv.de

Aftersales

Sven Gläßer
Parts Manager Ferrari

Tel: +49 351 40464 24
Email: s.glaesser@thomas-exklusiv.de

Dílna

Thomas Dachsel
Mistr Aston Martin / Rolls-Royce

Tel: +49 351 40464 22
Email: t.dachsel@thomas-exklusiv.de

André Biehs
Mechanik Aston Martin / Rolls-Royce

Tel: +49 351 40464 22
Email: werkstatt@thomas-exklusiv.de

André Uhlig
Mechanik Aston Martin / Rolls-Royce

Tel: +49 351 40464 22
Email: werkstatt@thomas-exklusiv.de

Sebastian Just
Mechatronik Bentley

Tel: +49 351 40464 262
Email: s.just@thomas-exklusiv.de

Felix Gersdorf
Technik Bentley

Tel: +49 351 40464 262

Alexander Weber
Service Manager Ferrari

Tel: +49 351 40464 16
Email: a.weber@thomas-exklusiv.de

Sven Erdmann
Service Advisor Ferrari

Tel: +49 351 40464 23
Email: s.erdmann@thomas-exklusiv.de

Rico Gnauck
After Sales Manager Ferrari

Tel: +49 351 40464 23
Email: r.gnauck@thomas-exklusiv.de

Ringo Richter
Technik Ferrari

Tel: +49 351 40464 23

Kai Porstmann
Technik Ferrari

Tel: +49 351 40464 23

Phillipp Schmidt
Technik Ferrari

Tel: +49 351 40464 23

Lucas Pfaller
Technik Ferrari

Tel: +49 351 40464 23

Tom Franke
Service Manager Lamborghini

Tel: +49 341 909984 16
Email: t.franke@lamborghini-leipzig.de

Philippe de Schultz
Technik Lamborghini

Tel: +49 341 909984 15
Email: p.deschultz@lamborghini-leipzig.de

Nico Richtscheid
Technik Lamborghini

Tel: +49 341 909984 15
Email: werkstatt@lamborghini-leipzig.de

Thomas Sportwagen GmbH

Meissner Str. 34
01445 Radebeul

+49 351 40464 0

+49 351 40464 10

© Copyright 2022 • Thomas Sportwagen GmbH

* Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 u nových osobních automobilů najdete v „Průvodci spotřebou paliva, emisemi CO2 a spotřebou energie u nových osobních automobilů“, který je k dispozici na všech prodejních místech a v Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) je k dispozici zdarma.